TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PESA Link dla DB wyjadą na jesieni
InfoRail.pl - Opublikowano: 15.06.2018 17:23:52 1 komentarz
PESA Link dla DB wyjadą na jesieni (foto: DB)

W zakładzie DB Regio Dortmund zaprezentowany został jeden z pierwszych pociągów PESA Link, wyprodukowany dla niemieckiego przewoźnika.

W zakładzie DB Regio Dortmund zaprezentowany został jeden z pierwszych pociągów PESA Link, wyprodukowany dla niemieckiego przewoźnika.

Jak podały DB od jesieni nowe pojazdy będą sukcesywnie wykorzystywane w sieci Sauerland na liniach RB 43, 52, 53 i 54 oraz RE 17 i 57. Do wiosny przyszłego roku flotę przewoźnika ma zasilić sumie 36 takich jednostek, które na trasach zastąpią starsze pociągi.

Dla DB PESA dostarczy jednostki dwuczłonowe VT632 i trzyczłonowe VT633, przystosowane do kursowania z prędkością do 140 km/h.

W Dortmundzie zaprezentowany została jednostka dwuczłonowa, która pod koniec maja uzyskała zezwolenie od EBA na kursowanie po niemieckiej sieci.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PESA
Link
DB
  • tommy – 18.06.2018

    Na zdjęciu widać zadowoleni i bardzo fajnie.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.