TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pana od kolei regionalnych jeszcze nie wywieźli…
InfoRail.pl - Opublikowano: 05.08.2019 15:49:28 7 komentarzy
Pana od kolei regionalnych jeszcze nie wywieźli…

Chciałbym ten koncert przy okazji zadedykować panu, który kieruje kolejami regionalnymi, wedle przysłowia "woził wilk razy kilka, powieźli i wilka" – powiedział na zakończenie festiwalu Pol`and`Rock Jurek Owsiak.

Chciałbym ten koncert przy okazji zadedykować panu, który kieruje kolejami regionalnymi, wedle przysłowia "woził wilk razy kilka, powieźli i wilka" – powiedział na zakończenie festiwalu Pol`and`Rock Jurek Owsiak.

Chodzi rzecz jasna o prezesa Krzysztofa Zgorzelskiego, który mimo że podjął już szereg nietrafionych decyzji, jedną z nich był zakaz uruchomienia pociągów do Kostrzyna, nadal siedzi na swoim stołku.

Mimo, że pan zakazał i nie chciał nas przywieźć na ten koncert to my tu jesteśmy – dodał Owsiak. Jeśli chcemy dla Was zagrać to nie ma żadnych przeszkód.

Trzeba mieć więc nadzieję, że ten pan od kolei regionalnych opuści swoje stanowisko do przyszłego roku i na kolejny festiwal uruchomione zostaną pociągi wedle wieloletniej tradycji…Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kostrzyn
Przewozy Regionalne
 • zeus04 – 05.08.2019

  Pan od robienia koncertów miał już zrezygnować, a dalej podjudza ludzi.

 • mechanik – 08.08.2019

  zeus04, a w dawnych czasach miałeś czerwona książeczkę by żyło się lepiej, tak? A jak będziesz Ty śpiewał, gdy zachoruje ktoś z Twojego otoczenia i jak znalazł okaże się, że urządzenie z serduszkiem uratuje tej osobie życie? Masz w ogóle wyznaczone granice rozpasanego debilizmu?

 • zeus04 – 09.08.2019

  Mechaniku ja co roku wspieram WOŚP i nosze serduszko ( obecnie na portfelu). Nie chcę by szlachetna działalność charytatywna była przykrywką do czegoś bardzo nie fajnego, a tak się niestety dzieje. Legitymacje moje to np. LOP czyli Liga Ochrony Przyrody i zielona książeczka wojskowa, aby wszystkim żyło się bezpieczniej...

 • mechanik – 09.08.2019

  No to jak wspierasz, to czemu na nich plujesz??? To przez tę arcyciekawą logikę właśnie zablokował Cię wybitnie propesowski admin na pewnym forum, i to w dodatku takiego pesofila? No popatrz, co za bezczelność...

 • Alibaba – 09.08.2019

  Nosi na portfelu bo wstydzi się nosić na widoku. Ot taki wspieracz. Pewnie jeszcze dostał w lidlu przypadkiem.

 • zeus04 – 09.08.2019

  Dostałem na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach podczas mojej pracy tam w czasie Targów Nauki. Patek ani innych pagonów też nie noszę na co dzień.

 • mechanik – 10.08.2019

  @zeus, ale co niby dostałeś? Przyzwolenie od Najwyższego na pisanie debilizmów?

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.