TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Oto Mirka i Veronika
InfoRail.pl - Opublikowano: 19.04.2018 17:13:35
Oto Mirka i Veronika (foto: RJ)

Poznajcie Mirkę i Veronikę. To dwie nowe lokomotywy RegioJet, które już w maju, zaraz po szkoleniach dla maszynistów, zaczną prowadzić pociągi na trasie Praga - Brno - Bratysława.

Poznajcie Mirkę i Veronikę. To dwie nowe lokomotywy Bombardier Traxx, dostarczone dla RegioJet, które już w maju, zaraz po szkoleniach dla maszynistów, zaczną prowadzić pociągi na trasie Praga - Brno - Bratysława.

W poniedziałek na torze testowym Velim odbył się szereg testów bezpieczeństwa technicznego. Maszyniści RegioJet podkreślali doskonałe przyspieszenie i stabilność biegu, a także zwracali uwagę na nowoczesne, przestronne, klimatyzowane kabiny oraz bardzo prostą i przejrzystą obsługę lokomotyw.

W przyszłości przewoźnik rozważa zakup dodatkowych lokomotyw tego typu, które ostatecznie zostaną skierowane na trasie Praga - Brno - Wiedeń i Praga - Ostrawa - Żylina – Koszyce. RegioJet stanie się pierwszym przewoźnikiem w Czechach i na Słowacji, który wykorzysta takie nowoczesne lokomotywy również w transporcie pasażerskim.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
RegioJet
Bombardier
Traxx
lokomotywa
  • Michał Zbrowski – 19.04.2018

    To można tak normalnie nadać lokomotywom zwykłe imiona bez odwoływania się do martyrologii kraju? U nas to nie przejdzie

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.