TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Openerowy karnet kolejowy
InfoRail.pl - Opublikowano: 26.06.2019 16:06:41
Openerowy karnet kolejowy (foto: UMWP)

Festiwalowy karnet kosztuje tylko 40 złotych. Można na nim jeździć koleją aż przez sześć dni, od 2 do 7 lipca 2019 r. To okazja nie tylko do uczestnictwa w Festiwalu Open'er, ale również do zwiedzenia ciekawych zakątków Pomorza.

Festiwalowy karnet kosztuje tylko 40 złotych. Można na nim jeździć koleją aż przez sześć dni, od 2 do 7 lipca 2019 r. To okazja nie tylko do uczestnictwa w Festiwalu Open'er, ale również do zwiedzenia ciekawych zakątków Pomorza.

Dla fanów muzyki, którzy do Gdyni chcą dojechać pociągiem samorząd województwa pomorskiego przygotował specjalną ofertę. To "Karnet Województwa Pomorskiego". Bilet umożliwi nieograniczoną liczbę przejazdów pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście od 2 do 7 lipca 2019 r. Jeździć można pociągami PKP SKM, kursującymi pomiędzy stacjami Gdańsk Śródmieście – Żukowo – Wejherowo.

Kosztujący 40 złotych bilet można kupić tylko i wyłącznie za pośrednictwem platformy internetowej Szybkiej Kolei Miejskiej. Co ważne, w przypadku tej oferty nie są stosowane żadne ulgi ustawowe i handlowe. Biletu nie trzeba drukować. Wystarczy pobrać karnet w formacie pdf i w przypadku kontroli wyświetlić na ekranie telefonu.

Open'er 2019 w Gdyni

Festiwal odbędzie się już po raz 16. Tradycyjnie na terenie lotniska Gdynia Kosakowo na kilku scenach zaprezentują się artyści z całego świata. Wśród tegorocznych gwiazd będą między innymi: Kylie Minogue, Rudimental czy Lana del Ray.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Pomorskie
PKP SKM
bilet
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.