TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Olsztyn z nową firmą kontrolerską. Z Leszna
OLSZTYN.WM.PL - Opublikowano: 05.07.2017 12:30:16

Niedługo w Olsztynie swoją działalność rozpocznie nowa firma kontrolerska.

Jak informuje portal Olsztyn.wm.pl - niedługo w Olsztynie swoją działalność rozpocznie nowa firma kontrolerska. W drugim przetargu ogłoszonym przez Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu wpłynęła tylko jedna oferta, którą złożyła Kancelaria Wierzyciel z Leszna.

-"Sprawdzamy dokumenty, chcielibyśmy podpisać umowę w połowie lipca — mówi Paweł Pliszka, rzecznik ZDZiT.

Za wykonanie zadania firma zaoferowała 988 tys. 920 zł i zadeklarowała minimum 5011 kontroli w miesiącu. Umowa ma zostać podpisana do połowy lipca, a świadczenie usług ma się odbywać w dwóch etapach: do 31 marca 2018 kontrola biletów, a do 30 czerwca 2019 windykacja należności z tytułu mandatów.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kontroler
ZDZiT Olsztyn
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.