TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Olkol wykona naprawę poawaryjną EP08-006
InfoRail.pl - Opublikowano: 20.07.2018 12:34:14
Olkol wykona naprawę poawaryjną EP08-006 (foto: Wikipedia/wolinlbn, lic. CC BY-SA 3.0)

PKP Intercity rozstrzygnęły przetarg na wykonanie naprawy okresowej na 4-tym poziomie utrzymania oraz naprawy poawaryjnej lokomotywy elektrycznej EP08 nr 006.

PKP Intercity rozstrzygnęły przetarg na wykonanie naprawy okresowej na 4-tym poziomie utrzymania oraz naprawy poawaryjnej lokomotywy elektrycznej EP08 nr 006.

Wygrała firma Olkol, która jako jedyna startowała w przetargu. W I etapie postępowania, ofercie, przyznano maksymalną ilość punktów. Zgodnie z treścią zapytania ofertowego amawiający zaplanował przeprowadzenie II etapu postępowania, do którego zakwalifikował oferenta. Oferta ostateczna złożona na II etapie postępowania otrzymała maksymalną ilość punktów, co jest jednoznaczne z uznaniem przedmiotowej oferty za najkorzystniejszą – czytamy w uzasadnieniu.

Nie podana została kwota, jaką Olkol zaproponował za wykonanie powyższych prac.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
lokomotywa
EP08
Olkol
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.