TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

OLKOL pogodzi PESĘ i NEWAG?
Karol Wach - Opublikowano: 14.03.2016 15:26:35 3 komentarze
OLKOL pogodzi PESĘ i NEWAG?

Oferta złożona przez OLKOL wydaje się być najlepsza w przetargu na wykonanie napraw okresowych na 5 -tym poziomie utrzymania wraz z modernizacją 7 lokomotyw elektrycznych serii EU/EP07 PKP Intercity.

Przewoźnikowi, po wielu zmianach terminu, jak również korekcie zakresu prac, udało się wreszcie otworzyć oferty. I tak najtańsza, i to w obu częściach, jest ta złożona przez OLKOL. Firma zaproponowała też najdłuższą gwarancję.

Poniżej zestawienie złożonych ofert:

Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia wynosi:

- w zakresie części 1 ? 10 824 000,00 zł

- w zakresie części 2 ? 8 118 000,00 zł.

Jak poinformowało nas Biuro Prasowe PKP Intercity obecnie trwa proces badania i oceny ofert zatem nie możemy jeszcze na tym etapie mówić, która z ofert zostanie uznana na ofertę najkorzystniejszą.Sprawdź też:
PKP Intercity
lokomotywa
P5
  • fity – 14.03.2016

    NIe ma niespodzianki. Mała firma zawsze pokona takich gigantów ceną.

  • Peka – 15.03.2016

    Tylko że nie wiem czy nie przeszarżowali. Cena szczególnie w 2 części dużo niższa niż Pesy i Newagu. I ta gwarancja 2 razy dłuższa niż konkurencji. Chcą zaistnieć na rynku tylko czy nie dopłaca do interesu ;(

  • pzp – 15.03.2016

    OLKOL wypadnie za rażąco niską cenę, zaszaleli ...

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.