TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

OLKOL pogodzi PESĘ i NEWAG?
Karol Wach - Opublikowano: 14.03.2016 15:26:35 3 komentarze
OLKOL pogodzi PESĘ i NEWAG?

Oferta złożona przez OLKOL wydaje się być najlepsza w przetargu na wykonanie napraw okresowych na 5 -tym poziomie utrzymania wraz z modernizacją 7 lokomotyw elektrycznych serii EU/EP07 PKP Intercity.

Oferta złożona przez OLKOL wydaje się być najlepsza w przetargu na wykonanie napraw okresowych na 5 -tym poziomie utrzymania wraz z modernizacją 7 lokomotyw elektrycznych serii EU/EP07 PKP Intercity.

Przewoźnikowi, po wielu zmianach terminu, jak również korekcie zakresu prac, udało się wreszcie otworzyć oferty. I tak najtańsza, i to w obu częściach, jest ta złożona przez OLKOL. Firma zaproponowała też najdłuższą gwarancję.

Poniżej zestawienie złożonych ofert:

Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia wynosi:

- w zakresie części 1 ? 10 824 000,00 zł

- w zakresie części 2 ? 8 118 000,00 zł.

Jak poinformowało nas Biuro Prasowe PKP Intercity obecnie trwa proces badania i oceny ofert zatem nie możemy jeszcze na tym etapie mówić, która z ofert zostanie uznana na ofertę najkorzystniejszą.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
lokomotywa
P5
  • fity – 14.03.2016

    NIe ma niespodzianki. Mała firma zawsze pokona takich gigantów ceną.

  • Peka – 15.03.2016

    Tylko że nie wiem czy nie przeszarżowali. Cena szczególnie w 2 części dużo niższa niż Pesy i Newagu. I ta gwarancja 2 razy dłuższa niż konkurencji. Chcą zaistnieć na rynku tylko czy nie dopłaca do interesu ;(

  • pzp – 15.03.2016

    OLKOL wypadnie za rażąco niską cenę, zaszaleli ...

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.