TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Około 3000 pasażerów w miesiąc
InfoRail.pl - Opublikowano: 19.01.2017 13:40:12 1 komentarz
Około 3000 pasażerów w miesiąc (foto: RŻD)

Koleje Rosyjskie podały dane, dotyczące liczby przewiezionych pasażerów w ciągu pierwszego miesiąca kursowania pociągu w relacji Moskwa ? Berlin ? Moskwa. W okresie tym pociągiem podróżowało około 3 tysięcy pasażerów.

Koleje Rosyjskie podały dane, dotyczące liczby przewiezionych pasażerów w ciągu pierwszego miesiąca kursowania pociągu ? 13/14 ?????, w relacji Moskwa ? Berlin ? Moskwa. W okresie tym pociągiem podróżowało około 3 tysięcy pasażerów.

Jak już informowaliśmy na łamach InfoRail.pl pociąg ????? kursuje od 17 grudnia 2016 roku, 2 razy w tygodniu. Talgo, które obsługuje to połączenie jest pierwszym rosyjskim składem, wyposażonym w automatyczną zmianę szerokości rozstawu kół. Nowa technologia skraca czas przejazdu pociągu, poprzez automatyczne przejście z systemu szerokiego (1520 mm) na europejski (1435 mm). Trasę z Moskwy do Berlina pociąg dzięki temu pokonuje w ciągu 20 godzin 14 minut. Po drodze zatrzymuje się na stacjach: Smoleńsk, Orsza, Mińsk, Brześć, Terespol, Warszawa, Poznań, Rzepin, Frankfurt nad Odrą.

W skład każdego pociągu wchodzi 20 wagonów różnych klas produkcji hiszpańskiej firmy Patentes Talgo S.L. Wdrażanie innowacji technologicznych w projektowaniu pociągu pozwoliło zwiększyć komfort pasażerów podczas podróży, w szczególności, zmniejszyć oddziaływania siły odśrodkowej ? twierdzi rosyjski przewoźnik.

W pociągu pasażerowie mają dostęp do Wi-Fi oraz do portalu multimedialnego, w którym można znaleźć informacje na temat menu w wagonie restauracyjnym, a także informacje dla pasażerów, takie jak rozkład jazdy czy trasa. Można kupić bilet w pociągu a także oglądać filmy. To zapewne nowa jakość w RŻD.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Moskwa
Berlin
RŻD
Rosja
  • PaażerMPK – 19.01.2017

    Brawo rosyjskie koleje

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.