TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ogólnopolski `Wspólny Bilet` uzgodniony już w 80 procentach [FILM]
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 10.09.2019 09:43:10
Ogólnopolski Wspólny Bilet uzgodniony już w 80 procentach

"Ogólnopolski program 'Wspólny Bilet' - mający na celu integrację systemu sprzedaży i opracowanie dogodnych przesiadek kolejowych i autobusowych

"Ogólnopolski program 'Wspólny Bilet' - mający na celu integrację systemu sprzedaży i opracowanie dogodnych przesiadek kolejowych i autobusowych - jest już uzgodniony w odniesieniu do obszaru zamieszkiwanego przez niespełna 80 proc. potencjalnych pasażerów" - powiedział Adam Laskowski, Członek Zarządu PKP Intercity S.A. podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy.

PKP Intercity jest obecnie liderem projektu "Wspólny Bilet", integrującego przewoźników kolejowych z grupy PKP, jak również przewoźników regionalnych, samorządowych oraz autobusowych.

Według wiceprezesa PKP Intercity, konieczność kupowania kilku biletów na przejazdy pociągami różnych przewoźników powoduje, że potencjalni klienci wybierają podróż własnym samochodem, zamiast korzystać z komunikacji publicznej.

"Projekt Wspólnego Biletu jest niełatwy i wymaga ustalenia wzajemnych rozliczeń oraz systemów obsługi klienta, ale jego wdrożenie jest konieczne dla komfortu pasażerów" - powiedział Adam Laskowski.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
bilet
wspólny bilet
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.