TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Odnalazły się pozostałe Elfoedino
InfoRail.pl - Opublikowano: 06.07.2018 09:15:47
Odnalazły się pozostałe ED72 (foto: UMWO)

Wiadomo już, gdzie trafią zmodernizowane Elfoedino.

Wiadomo już, gdzie trafią zmodernizowane Elfoedino.

W wypowiedzi dla naszego portalu rzecznik prasowy, pytaliśmy o to dwukrotnie, zanim dostaliśmy jakąkolwiek odpowiedź, stwierdził, że nie powie do jakich województw trafią pozostałe zmodernizowane ED72A. Tę wielką tajemnicę zdradził dopiero, zapytany przez inny portal. I okazało się, że pociągi trafią do województwa łódzkiego, co ustaliliśmy już sami wcześniej, i do województwa dolnośląskiego, gdzie ma odbyć się wielka feta z okazji przekazania aż jednego zmodernizowanego pociągu.

Podsumowując zatem, dwa zmodernizowane ED72A są już w województwie opolskim, trzy w łódzkim, a jeden zostanie przekazany na Dolny Śląsk. Małopolska widocznie nie zasłużyła na zmodernizowany pociąg, może dlatego, że ma marszałka, z własnym zdanie, na temat Przewozów Regionalnych.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
ezt
ED72A
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.