TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Od wakacji do grudnia bez pociągów na trasie Słupsk - Szczecinek
InfoRail.pl - Opublikowano: 19.06.2017 23:17:29 4 komentarze
Od wakacji do grudnia bez pociągów na trasie Słupsk – Szczecinek

Przewozy Regionalne uruchomią zastępczą komunikację autobusową i busową na odcinku Słupsk-Miastko-Szczecinek.

Przewoźnik ogłosił szybki przetarg na wykonywanie przewozów. Jego przedmiotem jest świadczenie usługi przewozu osób zastępczą komunikacją realizowaną autobusami oraz pojazdem przystosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych (busem) w zastępstwie realizowanych przez Przewozy Regionalne kolejowych przewozów pasażerskich na odcinku Słupsk – Miastko – Szczecinek w okresie od 3 lipca 2017 do 9 grudnia 2017, w związku z planowanymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe pracami modernizacyjnymi. Przewidywany przebieg autobusów w okresie obowiązywania umowy to około 270 000 km, busa około 31 360 km.

Do realizacji usługi przewozowej niezbędne jest dysponowanie minimum pięcioma autobusami, o pojemności minimum pięćdziesiąt miejsc siedzących oraz busem przystosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych.

Oferty w przetargu można składać do 29 czerwca 2017 roku. Jedyne kryterium wyboru to cena.


Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
Słupsk
Szczecinek
 • kolejFAN – 20.06.2017

  a może pokusilibyście się jako REDAKCJA aby zapyrtać dlaczego będzie KKZ?
  remont? moderna? Wymiana dwóch podkładów czy jednego mostku a może inny powód?

 • kolejsram – 20.06.2017

  w związku z planowanymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe pracami modernizacyjnymi, ty taki głupi jesteś czy udajesz debila?

 • kolejFAN – 21.06.2017

  [komentarz usunięty, powód: regulamin]

 • kolejFAN – 21.06.2017

  kolejsram
  Wulgaryzmy tego pacana wyżej tolerujecie, a moje kasujecie?
  sraj, na zdrowie..

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.