TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowość od Bombardiera, wkrótce na polskim rynku [TRANSMISJA LIVE]
InfoRail.pl - Opublikowano: 20.02.2019 06:29:35
zdjęcie ilustracyjne

Już dziś (20 lutego) we wrocławskiej fabryce Bombardier zaprezentuje swój nowy produkt, który ma pojawić się na polskich torach. I to wkrótce.

Już dziś (20 lutego) we wrocławskiej fabryce Bombardier zaprezentuje swój nowy produkt, który ma pojawić się na polskich torach. I to wkrótce.

Jaki? To niespodzianka. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat samego pojazdu, a także szczegółów technicznych oraz kto będzie szczęśliwym odbiorcą tegoż pojazdu zapraszamy na naszą transmisję live z prezentacji na profilu na Facebooku: https://facebook.com/TransInfoPL. Start ok. godz. 10:30. Warto być z nami!Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Bombardier
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.