TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nieudany debiut SM42-2100 w PKP Intercity
InfoRail.pl - Opublikowano: 01.07.2019 20:15:38
screen YT

Nie udał się debiut lokomotywy SM42-2100 przy prowadzeniu pociągów PKP Intercity. W pierwszym dniu pracy dla przewoźnika maszyna zdefektowała.

Nie udał się debiut lokomotywy SM42-2100 przy prowadzeniu pociągów PKP Intercity. W pierwszym dniu pracy dla przewoźnika maszyna zdefektowała.

Jak poinformował nas jeden z Czytelników na pomoc lokomotywie przybyła inna SM42, tym razem należąca do PKP CARGO. Przypomnijmy, że SM42-2100 została skierowana do prowadzenia pociągów PKP Intercity (TLK Pirania i TLK Łebsko) po podpisaniu umowy z Alza Cargo na wynajem dwóch lokomotyw. Mają one prowadzić pociągi przewoźnika i wykonywać manewry w Szczecinie do 7 września 2020 roku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
SM42
lokomotywa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.