TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jesteś tutaj: Inforail / Przewoźnicy / NieTur jako Tur 
NieTur jako Tur
InfoRail.pl - Opublikowano: 04.01.2019 13:42:56 1 komentarz
NieTur jako Tur

Jakiś czas temu na łamach InfoRail.pl pisaliśmy, że Przewozy Regionalne zrezygnowały z nazw kilku pociągów Regio.

Jakiś czas temu na łamach InfoRail.pl pisaliśmy, że Przewozy Regionalne zrezygnowały z nazw kilku pociągów Regio.

Wśród nich jest m.in. Tur, relacji Chojnice - Gdynia Gł. - (Hel) - Chojnice, który cieszył się sporą sympatią zwłaszcza wśród Miłośników Kolei. Powodów podjęcia decyzji o rezygnacji z nazw kilku pociągów w zasadzie nie poznaliśmy, rzecznik prasowy przewoźnika tłumaczył ją kwestiami organizacyjnymi. Zamieszanie jest tym bardziej większe, że na wyświetlaczach pojazdów obsługujących to połączenie pojawia się nadal nazwa pociągu "Tur". O sprawie poinformował nas jeden z Czytelników, zaskoczony informacją, że ów "Tur" zniknął z rozkładu jazdy.

Otóż wyjaśniamy. "Tur" zniknął z rozkładu jazdy i nazwa ta nie widnieje w nim. Nie pojawia się także w informacji pasażerskiej. To, że pojawia się na wyświetlaczach pociągowych, a konkretnie w czerwonej jednostce SA137, to niedopatrzenie Przewozów Regionalnych. Pokazuje to bałagan i niekonsekwencję u przewoźnika. Nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz…Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
  • kolejFAN – 06.01.2019

    Dobrze że się wyświetla, może dzięki temu pójdą po rozum do głowy i wpiszą go w rozkład ponownie jako TUR

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.