TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nieletni obrzucili pociągi kamieniami i petardami
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 24.12.2019 09:45:01
Nieletni obrzucili pociągi kamieniami i petardami

Sześcioro nieletnich, w tym dwie dziewczyny, obrzuciło dwa pociągi kamieniami oraz petardami. Na szczęście żadnemu z pasażerów nic się nie stało.

Sześcioro nieletnich, w tym dwie dziewczyny, obrzuciło dwa pociągi kamieniami oraz petardami. Na szczęście żadnemu z pasażerów nic się nie stało – poinformował PAP w poniedziałek rzecznik prasowy Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu Witold Flader.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę ok. godz. 14:50. "Sześcioro nieletnich obrzuciło kamieniami i petardami pociąg relacji Przemyśl–Rzeszów oraz Bydgoszcz-Przemyśl. Miało to miejsce w Przemyślu w rejonie Kamiennego Mostu" – podkreślił rzecznik.

Flader zaznaczył, że po otrzymaniu informacji o tym zdarzeniu, na miejsce udali się funkcjonariusze grupy operacyjno–interwencyjnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu. Na miejscu funkcjonariusze SOK zastali sześcioro nieletnich. Po wylegitymowaniu okazało się, że są to osoby w wieku od 12 do 14 lat.

"Poniesione straty przez przewoźników: Przewozy Regionalne oraz PKP Intercity, zostaną oszacowane w późniejszym terminie" – powiedział Flader.

O sprawie powiadomiono policję, której przekazano nieletnich.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
SOK
Przemyśl