TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Niedźwiedź: Trzy osoby zginęły na przejździe
POLSKIE RADIO - Opublikowano: 13.07.2015 11:41:35

Do tragicznego wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło w miejscowości Niedźwiedź w Wielkopolsce. Samochód wjechał wprost pod pociąg jadący z Kołobrzegu do Katowic.

Do tragicznego wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło w miejscowości Niedźwiedź w Wielkopolsce. Samochód wjechał wprost pod pociąg jadący z Kołobrzegu do Katowic.W aucie było pięć osób, zginęło dwoje dzieci w wieku 4 i 15 lat oraz pasażerka. Samochód prowadziła kobieta, obok siedział jej mąż. Oboje trafili do szpitala.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
przejazd kolejowy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.