TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nie było chętnych na wykonanie napraw śląskich ezt-ów
InfoRail.pl - Opublikowano: 29.10.2018 10:12:06
Nie było chętnych na wykonanie napraw śląskich ezt-ów (foto: KŚ)

Koleje Śląskie zmuszone były unieważnić przetarg na wykonanie usługi przeglądu 3. poziomu utrzymania sześciu elektrycznych zespołów trakcyjnych.

Koleje Śląskie zmuszone były unieważnić przetarg na wykonanie usługi przeglądu 3. poziomu utrzymania sześciu elektrycznych zespołów trakcyjnych.

Zamówienie obejmowało jednostki typu: 14WE o nr 01 i 03, serii EN57KM o nr 3001 i 3002, serii EN57AKŚ o nr 892 i serii EN71AKŚ o nr 101. Prace powinny zostać wykonane w okresie od 5 listopada 2018 roku do 20 grudnia 2019 roku.

Powodem unieważnienia przetargu jest brak ofert. Żadna z firm nie wykazała zainteresowania wykonaniem przeglądu wskazanych jednostek.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie
P3
EN57
14WE
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.