TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nie będzie zmian rozkładu na linii nr 7, bo nie skończył się remont
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 07.01.2019 14:10:34 1 komentarz
Nie będzie zmian rozkładu na linii nr 7, bo nie skończył się remont (foto: PKP PLK)

Z powodu opóźnienia prac modernizacyjnych na stacji Otwock nie będzie zmiany rozkładu jazdy na linii nr 7 Warszawa - Dęblin i nie zostanie wdrożony nowy rozkład jazdy - poinformowały w poniedziałek w komunikacie Koleje Mazowieckie.

Z powodu opóźnienia prac modernizacyjnych na stacji Otwock nie będzie zmiany rozkładu jazdy na linii nr 7 Warszawa - Dęblin i nie zostanie wdrożony nowy rozkład jazdy - poinformowały w poniedziałek w komunikacie Koleje Mazowieckie.

12-14 stycznia nie zmieni się rozkład jazdy na linii nr 7 Warszawa - Dęblin. Nie dojdzie też do wprowadzenia rozkładu jazdy, który miał obowiązywać od 15 stycznia. Przyczyną jest opóźnienie prac modernizacyjnych na stacji Otwock.

Po 12 stycznia będzie obowiązywał dotychczasowy rozkład jazdy. Zmiana będzie polegała na wprowadzeniu przerwy technologicznej na odcinku Otwock - Pilawa, czyli zastąpieniu pociągów przez zastępczą komunikację autobusową w godz. 11-13 i od godz. 23.

Koleje Mazowieckie podają, że w związku z łączeniem relacji zmiany pojawią się na innych obsługiwanych przez tego przewoźnika liniach: Warszawa - Skierniewice, Warszawa - Łuków, Warszawa - Łowicz Główny, Warszawa - Małkinia, Warszawa - Skarżysko Kamienna. Przewoźnik prosi podróżujących o sprawdzanie rozkładu jazdy.

Dodatkowo od 28 stycznia na linii Warszawa - Skarżysko będzie wprowadzona zastępcza komunikacja autobusowa (relacji Czachówek Południowy, odjazd o godz. 5.11 - Warka przyjazd o godz. 6). Autobusy będą skomunikowane z pociągiem 19902 z Warszawy oraz 12611 do Radomia.

Rozkład jazdy pociągów pojawi się w poniedziałek, 7 stycznia, w godzinach popołudniowych na stronie internetowej Kolei Mazowieckich.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
Otwock
Dęblin
remont
rozkład jazdy
  • zxcvbnm – 07.01.2019

    PLK to naprawdę wielkie bagno.Nawet są opóźnienia przy modernizacji stacji.Czy jak PLK wymienia papier w kiblach, to są miesięczne opóźnienia przy produkcji/zamawianiu?

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.