TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nie będzie wycieczki krajoznawczej dla kibiców Pogoni Szczecin
InfoRail.pl - Opublikowano: 28.01.2019 13:44:08 1 komentarz
zdjęcie ilustracyjne

Kibice Pogoni Szczecin nie pojadą jednak do Gdańska przez Poznań i Iławę. Tak pierwotnie miał wyglądać ich przejazd na mecz z Lechią Gdańsk.

Kibice Pogoni Szczecin nie pojadą jednak do Gdańska przez Poznań i Iławę. Tak pierwotnie miał wyglądać ich przejazd na mecz z Lechią Gdańsk.

W ostatnich dniach napisał do nas Czytelnik, który jest jednocześnie kibicem Pogoni Szczecin, który podał, że pociąg specjalny pojedzie jednak przez Słupsk, a więc najkrótszą trasą. Mecz zostanie rozegrany 9 lutego br, tego też dnia ma zostać uruchomiony pociąg dla kibiców. Na zmianę decyzji wpłynąć miały negocjacje, jakie stowarzyszenie kibiców Pogoni Szczecin przeprowadziło z przewoźnikiem – PKP Intercity. To właśnie od spółki zależał ostateczny kształt trasy, którą miałby pojechać pociąg. Kibice twierdzili też, że rękę do tego przyłożyły PKP PLK, choć ta ostatnia spółka zaprzecza.

Trasę przejazdu pociągu specjalnego ustala przewoźnik kolejowy z organizatorem przejazdu (kibicami) – stwierdził Karol Jakubowski z Zespołu Prasowego PKP PLK.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
PKP PLK
Szczecin
Gdańsk
  • DarekP – 29.01.2019

    Czyli wystarczy zrobić zadymę i wszystko się da załatwić. Być może wywali się z trasy inny pociąg, ale co tam

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !