TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nie będzie dodatkowych testów homologacyjnych Pendolino
InfoRail.pl - Opublikowano: 11.02.2019 12:36:48
Nie będzie dodatkowych testów homologacyjnych Pendolino

Wbrew pojawiającym się informacjom nie będzie testów homologacyjnych w innych niż zapisane w umowie krajach.

Wbrew pojawiającym się informacjom nie będzie testów homologacyjnych w innych niż zapisane w umowie krajach.

PKP Intercity zaprzeczają, jakoby Pendolino miały trafić na dodatkowe testy. Według informacji, które do nas dotarły takie miałyby się odbyć w 2020 roku. Według przewoźnika nic takiego nie będzie miało miejsca. Jak poinformowała nas rzeczniczka prasowa PKP Intercity w umowie z Alstomem są zapisy mówiące o Czechach, Niemczech i Austrii. I to tyle.

Przypomnijmy, że obecnie ED250-001 przebywa na testach właśnie w Austrii i Czechach. To kolejny etap prób niezbędnych do zdobycia dopuszczenia do kursowania po torach tych krajów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Pendolino
testy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.