TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Newag za drogi dla SKM Warszawa
InfoRail - Opublikowano: 22.03.2016 08:48:39 3 komentarze
Newag za drogi dla SKM Warszawa

SKM Warszawa unieważniła postępowanie na wykonanie czterech obsług technicznych 3 poziomu utrzymania pojazdów typu 19WE o numerach fabrycznych 01, 02, 03 i 04.

Oferty złożyły dwie firmy. To Newag i Przewozy Regionalne Zakład Napraw z siedzibą w Kruszewcu.

Kwota oferty zaproponowana przez firmę z Nowego Sącza przewyższała natomiast kwotę, jaką przewoźnik chciał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia o kwotę 285.360,00 zł.

Drugi z oferentów został wykluczony przez zamawiającego z uwagi na wpłynięcie wadium po terminie składania ofert.

W związku z powyższym postępowanie zostało unieważnione.



Sprawdź też:
SKM Warszawa
Newag
Przewozy Regionalne
19WE
  • zeus04 – 22.03.2016

    O jak mi przykro...;)

  • Chudy i inni – 22.03.2016

    [komentarz usunięty, powód: -]

  • PPP – 25.03.2016

    Ciekawe, kiedy zamawiający zrozumieją, że "umowy śmieciowe" biorą się z "przetargów śmieciowych" za najniższą cenę i za niski budżet. Kiedy podniosą budżety zamówień?

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.