TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nadal czekamy na wojskowe oferty dla PKP Intercity
InfoRail.pl - Opublikowano: 05.02.2018 13:35:37
Nadal czekamy na wojskowe oferty dla PKP Intercity

PKP Intercity po raz kolejny przesunęły termin składania ofert w przetargu na "wojskowe" wagony.

PKP Intercity po raz kolejny przesunęły termin składania ofert w przetargu na "wojskowe" wagony.

Tym razem do 14 lutego 2018 roku. Zmienił się także termin związania ofertą – do 14 maja 2018 roku. Przewoźnik wprowadził także wyższe zabezpieczenie należytego wykonania umowy, z 5 do 10% ceny całkowitej brutto.

Przypomnijmy, że przedmiotem zamówienia jest dostawa 8 wagonów osobowych specjalnych do przewozu osób na potrzeby Sił Zbrojnych RP, w tym:

1) 6 wagonów bezprzedziałowych specjalnych 2 klasy do przewozu osób (żołnierzy);

2) 2 wagonów przedziałowych specjalnych 2 klasy do przewozu konwoju.

Wagony muszą posiadać zezwolenie na dopuszczenie do eksploatacji podsystemu zgodnego z odnośnymi TSI oraz dokumenty potwierdzające spełnienie wymagań krajowych w zakresie eksploatacji po sieciach następujących państw: Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
wagon
przetarg
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.