TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Na Wszystkich Świętych z PKP Intercity
- Opublikowano: 18.10.2018 11:37:22
Na Wszystkich Świętych z PKP Intercity

PKP Intercity intensywnie przygotowuje się do obsługi podróżnych udających się na groby najbliższych.

PKP Intercity intensywnie przygotowuje się do obsługi podróżnych udających się na groby najbliższych.

W tym roku dzień Wszystkich Świętych przypadający w czwartek oznacza możliwość skorzystania z przedłużonego weekendu. Pasażerom, którzy zechcą wybrać się w podróż koleją, PKP Intercity zapewni składy wzmocnione o dodatkowe wagony. By skorzystać z tańszych przejazdów, już teraz warto zakupić bilet.

Więcej wagonów od PKP Intercity

Pomiędzy 30 października a 4 listopada na tory wyjadą składy z dodatkowymi wagonami. Dotyczy to najbardziej popularnych tras. PKP Intercity będzie też na bieżąco monitorować frekwencję w pociągach i jeśli zajdzie potrzeba, w miarę możliwości, składy uzupełni dodatkowymi wagonami. Przewoźnik udostępni więc większą liczbę miejsc siedzących w pociągach zapewniając wygodny dojazd nawet do odległych miejscowości. Na stronie www.intercity.pl dostępna jest prognozowana frekwencja w danym pociągu.

Wsparcie na dworcach

W tym czasie na największych polskich dworcach (m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Krakowie) będzie można skorzystać z pomocy mobilnych informatorów, którzy wesprą pasażerów w ustaleniu dogodnej przesiadki, znalezieniu odpowiedniego peronu czy choćby przechowalni bagażu. Na dworcach można spodziewać się także więcej obsługi technicznej oraz wzmożonych patroli Straży Ochrony Kolei.

Korzystne oferty cenowe dla każdego

Już dzisiaj można kupić bilet na podróż. Warto skorzystać z oferty "Wcześniej". Przy zakupie biletu w terminie od 20 do 14 dni przed wyjazdem można otrzymać zniżkę na poziomie nawet 20%. Natomiast zakupiony z wyprzedzeniem w terminie od 13 do 7 dni, bilet będzie tańszy o 10%. Ci, którzy z początkiem listopada planują odwiedzić kilka miast, mogą skorzystać z oferty umożliwiającej wielokrotne przejazdy w ramach jednego biletu. Bilet weekendowy obowiązuje od godziny 19:00 dnia roboczego poprzedzającego dzień wolny od pracy do godziny 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po dniach wolnych. Zatem ta oferta będzie obowiązywać od 31 października od 19:00 do 2 listopada do 6:00 oraz od 2 listopada od 19:00 do 5 listopada do 6:00. Cena Biletu weekendowego w drugiej klasie wynosi 81 zł i umożliwia nieograniczoną liczbę przejazdów dowolnymi pociągami TLK i IC. Z Biletem weekendowym MAX za 164 zł można podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów PKP Intercity. W przypadku wyjazdu kilku osób, można zdecydować się na Bilet Rodzinny z 30% rabatem. Dotyczy to podróży w grupie od 2 do 5 osób, w których przynajmniej jedna to dziecko przed 16. rokiem życia.

Bilety dostępne są w kasach na terenie całego kraju, w Centrach Obsługi Klienta na głównych dworcach, w automatach biletowych, a także przez Internet. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.intercity.pl.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
bilet
  • Marek Miżdal – 18.10.2018

    Co roku jest ten sam problem ze za mało składów jest

  • Sebastian Szczęśniak – 18.10.2018

    No to tlk Połoniny, Drwęca, Kociewie i inne na jednym pudle będzie jeździł bo trzeba wzmocnić głowne szlaki. Dziwię się że autor tego artykułu wierzy w te brednie.

  • Sebastian Pioro – 18.10.2018

    Ciekawe jak fajne promocje w opóźnieniach przygotowali dla podróżnych ??? 🤣🤣🤣

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !