TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Na Puchar Świata w Zakopanem z Kolejami Małopolskimi
- Opublikowano: 15.01.2019 08:46:12
Na Puchar Świata w Zakopanem z Kolejami Małopolskimi (foto: KM)

Po Pucharze Świata w Skokach Narciarskich na Wielkiej Krokwi w dniach 19 i 20 stycznia Koleje Małopolskie uruchomią specjalne pociągi wyjeżdżające z Zakopanego o 19:48 tj. około półtorej godziny po zakończeniu zawodów.

Po Pucharze Świata w Skokach Narciarskich na Wielkiej Krokwi w dniach 19 i 20 stycznia Koleje Małopolskie uruchomią specjalne pociągi wyjeżdżające z Zakopanego o 19:48 tj. około półtorej godziny po zakończeniu zawodów.

Czas ten pozwoli kibicom na spokojne dotarcie z okolic skoczni do dworca. Kursy te będą realizowane z wykorzystaniem podwójnego składu. Koleje Małopolskie podczas obu dni konkursu mogą przywieźć i zapewnić powrót z Zakopanego łącznie około 4000 kibiców. Jak podaje przewoźnik tradycyjnie już, ważną zachętą do podróży koleją są atrakcyjne ceny biletów na tej trasie.

Normalny bilet z Krakowa do Zakopanego to tylko 14,00 zł. Jeszcze mniej, bo jedyne 6,86 zł, zapłacą posiadacze ważnej legitymacji studenckiej. Obowiązują również pozostałe ulgi ustawowe. Bilety dostępne będą w przedsprzedaży za pośrednictwem strony internetowej http://malopolskiekoleje.pl, automatów biletowych MKA oraz aplikacji iMKA, natomiast w dniu wyjazdu u obsługi pociągu bez opłaty za wydanie biletu w pociągu.

# 19-20 stycznia 2019

Kraków Główny 8:10 – Zakopane 11:36

Zakopane 19:48 – Kraków Główny 23:32Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Małopolskie
Zakopane
Kraków
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.