TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Na Pomorzu będą dodatkowe pociągi szczytowe
InfoRail.pl - Opublikowano: 01.10.2019 14:35:35
Na Pomorzu będą dodatkowe pociągi szczytowe

Od 30 września 2019 r. sześć dodatkowych pociągów połączy Luzino, Trójmiasto i Tczew. Będą kursować w dni robocze, od poniedziałku do piątku.

Od 30 września 2019 r. sześć dodatkowych pociągów połączy Luzino, Trójmiasto i Tczew. Będą kursować w dni robocze, od poniedziałku do piątku.

Pociągi pojadą w godzinach porannego i popołudniowego szczytu komunikacyjnego.

Nowe połączenia

Dodatkowe pociągi będą kursować na bardzo obciążonej ruchem pasażerskim linii przebiegającej przez Trójmiasto. Przewoźnikiem będą Przewozy Regionalne. Rozkład dodatkowych połączeń kształtuje się następująco:

Gdynia Chylonia (odj. 5.43) – Pruszcz Gdański (przyj. 6.20),

Pruszcz Gdański (odj. 6.51) – Gdynia Główna (przyj. 7.24),

Gdynia Chylonia (odj. 13.20) – Tczew (przyj. 14.15),

Tczew (odj. 15.07) – Gdynia Chylonia (przyj. 16.01),

Gdynia Gł. (odj. 14.01) – Luzino (przyj. 14.40),

Luzino (odj. 15.00) – Gdynia Chylonia (przyj. 15.35)

Jak podaje Urząd Marszałkowski oznacza to, że w godzinach porannych ze stacji Pruszcz Gdański w kierunku Gdańska i Gdyni pociągi będą odjeżdżać średnio co 20 minut. Również po południu pociągi pojadą częściej, dzięki czemu podróż będzie łatwiejsza. Co ciekawe, zwłaszcza dla sympatyków kolei, taki układ połączeń oznacza, że składy pasażerskie znowu będą kończyć i zaczynać bieg na stacji Pruszcz Gdański. W pociągach obowiązuje standardowa taryfa i wszystkie zniżki ustawowe i handlowe.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Pomorskie
rozkład jazdy
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.