TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Na Podkarpaciu też bez PESY
InfoRail.pl - Opublikowano: 08.06.2018 11:59:48
Na Podkarpaciu też bez PESY

PESA nie zdecydowała się na złożenie oferty w przetargu na wykonanie przeglądów z trzeciego poziomu utrzymania PU3-2 dla autobusów szynowych SA135-013 i SA135-014, a więc tych, których jest producentem.

PESA nie zdecydowała się na złożenie oferty w przetargu na wykonanie przeglądów z trzeciego poziomu utrzymania PU3-2 dla autobusów szynowych SA135-013 i SA135-014, a więc tych, których jest producentem.

Nie oznacza to jednak, że ofert nie było. W przetargu zostały złożone dwie:

1. Serwis Pojazdów Szynowych ASO Piotr Mieczkowski z ceną 1.885.774,50 zł brutto oraz

2. konsorcjum Rail Service Group i SELUCH Dariusz Selka z ceną 1.591.152,60 zł brutto.

Tylko druga z nich mieści się w budżecie zamawiającego, jakim jest Podkarpacki Oddział Przewozów Regionalnych. Chciał on na ten cel przeznaczyć 1.642.667,46 zł brutto.

Wczoraj na łamach InfoRail.pl pisaliśmy, że PESA nie zdecydowała się złożenie oferty w przetargu na P4 warmińsko-mazurskich SA133.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PESA
SA135
Podkarpackie
P3
  • Maciek Zagórny – 08.06.2018

    Rozstrzygnięcie przetargu na ezt dla PIC nadchodzi i nie chcą kolejnej wpadki + opóźnienia w dostawie Elfów II.

  • Adam Kopacz – 08.06.2018

    Maciek naprawdę nie trzeba w tej sprawie mieszać rynku nowego taboru z rynkiem przeglądów. Jak widzisz masz małe firemki wyspecjalizowane w szynobusowych przeglądach i naprawdę nie ma potrzeby na siłę licytować się z nimi ceną, żeby wygrać przetarg, bo wpływy z tego groszowe. Są droższe przeglądy do zrobienia, na których można lepiej zarobić.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.