TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Na ośmiu dworcach będzie aktualizacja rozkładów jazdy w SID
InfoRail.pl - Opublikowano: 14.05.2018 14:40:00 1 komentarz
Na ośmiu dworcach będzie aktualizacja rozkładów jazdy w SID

Będzie aktualizacja rozkładów jazdy na ośmiu dworcach. Zajmie się tym PKP SA, a raczej podmiot przez nie wybrany w przetargu.

Będzie aktualizacja rozkładów jazdy na ośmiu dworcach. Zajmie się tym PKP SA, a raczej podmiot przez nie wybrany w przetargu.

Właśnie ogłoszony został przetarg na wykonanie tej usługi. Przedmiotem zamówienia jest: aktualizacja rozkładów jazdy pociągów w Systemie Informacji Dynamicznej oraz świadczenie usługi utrzymania Systemów na wybranych dworcach OGN Warszawa:

Zadanie nr 1: Aktualizacja rozkładów jazdy w Systemie Informacji Dynamicznej (SID) na Dworcu w Nasielsku;

Zadanie nr 2: Aktualizacja rozkładów jazdy w Systemie Informacji Dynamicznej (SID) na Dworcu w Kutnie;

Zadanie nr 3: Aktualizacja rozkładów jazdy w Systemie Informacji Dynamicznej (SID) i utrzymanie Systemu Informacji Dynamicznej na Dworcu w Sieradzu;

Zadanie nr 4: Aktualizacja rozkładów jazdy w Systemie Informacji Dynamicznej (SID) i utrzymanie Systemu Informacji Dynamicznej na Dworcu w Piotrkowie Trybunalskim;

Zadanie nr 5: Aktualizacja rozkładów jazdy w Systemie Informacji Dynamicznej (SID) i utrzymanie Systemu Informacji Dynamicznej na Dworcu w Radomiu;

Zadanie nr 6: Aktualizacja rozkładów jazdy w Systemie Informacji Dynamicznej (SID) na Dworcu w Skierniewicach;

Zadanie nr 7: Aktualizacja rozkładów jazdy w Systemie Informacji Dynamicznej (SID) na Dworcu w Mławie;

Zadanie nr 8: Aktualizacja rozkładów jazdy w Systemie Informacji Dynamicznej (SID) na Dworcu w Ciechanowie.

Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych, na każde z ww. zadań osobno.

Oferty można składać do 22 maja 2018 roku. Decyduje cena.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP SA
rozkład jazdy
dworzec
  • Przemek Magiera – 14.05.2018

    Obawiam się, że nie. W Gdańsku Wrzeszczu od grudnia zeszłego roku, czyli od momentu uruchomienia tam SID, PKP Polskie Linie Kolejowe SA nie poradziły sobie jeszcze z systemem i nadal jest w fazie testów.

  • Grzegorz Wasil – 14.05.2018

    W Radomiu po remoncie tunelu i peronów praktycznie zlikwidowano SID. Z całego systemu pozostały jedynie dwie tablice w hali dworcowej: Tablica Przyjazdów i Tablica Odjazdów. Stare sprawnie działające peronowe i tunelowe tablice diodowe przy okazji remontu rozwalono, a nowych od kilku lat wciąż nie ma. Zresztą widać to m.in. na powyższym zdjęciu.

  • kolejFAN – 15.05.2018

    tak samo zrobiono w Krakowie, wywalono sprawne i bardzo czytelne wyswietlacze diodowe na rzecz fatalnych, z mikroskopijnymi literami tablic na niebieskim tle. T o się nazywa gospodarowanie majątkiem i "unowocześnianie" dworców.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.