TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Na mecz za darmo pociągami Kolei Mazowieckich
KOLEJE MAZOWIECKIE - Opublikowano: 06.10.2017 12:26:52 7 komentarzy
Na mecz za darmo pociągami Kolei Mazowieckich

W związku z odbywającym się w najbliższą niedzielę, 8 października, na Stadionie Narodowym w Warszawie meczem Polska – Czarnogóra osoby posiadające bilet na mecz, bilet - zaproszenie lub akredytację PZPN będą mogły bezpłatnie podróżować pociągami Kolei Mazowieckich.

W związku z odbywającym się w najbliższą niedzielę, 8 października, na Stadionie Narodowym w Warszawie meczem Polska – Czarnogóra osoby posiadające bilet na mecz, bilet - zaproszenie lub akredytację PZPN będą mogły bezpłatnie podróżować pociągami Kolei Mazowieckich na obszarze 1. strefy biletowej aglomeracji warszawskiej. Uprawnienia będą obowiązywały od godz. 6.00 w dniu 8 października do godz. 1.00 w dniu 9 października 2017r.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
Warszawa
 • elwu – 06.10.2017

  No! I tu jest sens dowieźć ludzi za gratis.

 • yogeeboo – 06.10.2017

  wszędzie nie ma... nie wiem jakie taka "promocja" ma przynieść korzyści KM... A ktoś za te dotowane bilety zapłaci, choć z drugiej strony nie są to pociągi specjalnie na mecz, tylko możliwość darmowego przejazdu istniejącymi relacjami - więc w sumie co najwyżej więcej pasażerów będzie. A czy to przyniesie jakieś korzyści KM?

 • G.kolejarz – 06.10.2017

  Korzyści będę takie,że pasażer czuje się szanowany przez przewoźnika co zachęci go do korzystania z usług.

 • kolejFAN – 06.10.2017

  akcja kiblem na mecz :)

 • Ds – 07.10.2017

  Różańce i krucyfiks na bramce trzeba

 • elwu – 09.10.2017

  @yogeeboo : Kto przyjedzie KM, nie będzie obciążał komunikacji miejskiej, zostawi samochód daleko od stadionu itd.

 • Sd – 09.10.2017

  @Ds.- nie, pałe i szalik

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.