TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

MZK Tomaszów Maz. ze stacją kontroli i myjnią
TOMASZÓW MAZOWIECKI NASZEMIASTO.PL - Opublikowano: 03.01.2019 14:38:28

MZK w Tomaszowie Maz. otworzyło dla mieszkańców Okręgową Stację Obsługi Pojazdów oraz myjnię dla samochodów ciężarowych.

Jak informuje portal Tomaszów Mazowiecki NaszeMiasto.pl - od 2 stycznia 2019 r. MZK w Tomaszowie Maz. zaprasza wszystkich mieszkańców oraz przedsiębiorców do skorzystania z nowej oferty MZK – usług Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.

Na OSKP będzie można dokonać badania techniczne wszystkich typów pojazdów o długości do 14 m, korzystając z nowoczesnej linii diagnostycznej Uniline Quantum 5000, która spełnia najwyższe standardy w zakresie najnowszych osiągnięć techniki cyfrowej, wizualizacji, ochrony środowiska i ograniczenia zużycia energii. MZK oferuje wydłużone, w stosunku do konkurencyjnych stacji, godziny pracy naszych diagnostów, tj. od poniedziałku do piątku od 7.00. do 19.00, a w soboty od 9.00 do 17.00.

Dodatkowo MZK zaprasza wszystkich przedsiębiorców do skorzystania z oferty automatycznej myjni pojazdów dedykowanej samochodom ciężarowym i autobusom. Myjnia przystosowana jest do mycia busów, autobusów, samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych z naczepą o długości do 14 m. Czekają konkurencyjne ceny, wydłużone godziny pracy myjni, a dla firm, które zdecydują się na stałą współpracę - specjalna oferta.

Nowoczesna hala znajduje się na terenie Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego, przy ulicy Warszawskiej 109/111. Wjazd na OSKP i Myjnię od ulicy Strefowej, dojazd na mapie.

Wszystkie szczegóły na temat nowej oferty dostępne są już na nowej stronie internetowej MZK Tomaszów www.mzktomaszow.pl.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MZK Tomaszów Maz.
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.