TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Mobilni informatorzy na dworcach największych miast Polski
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 14.04.2019 11:36:48
Mobilni informatorzy na dworcach największych miast Polski

Informatorzy mobilni w Wielki Piątek i w poniedziałek wielkanocny pomogą pasażerom ustalić dogodne przesiadki, znaleźć odpowiedni peron, a także będą służyć wszelką informacją pomocną w podróży na dziesięciu dworcach największych miast Polski.

Informatorzy mobilni w Wielki Piątek i w poniedziałek wielkanocny pomogą pasażerom ustalić dogodne przesiadki, znaleźć odpowiedni peron, a także będą służyć wszelką informacją pomocną w podróży na dziesięciu dworcach największych miast Polski - informuje PKP Intercity.

Przewoźnik spodziewa się w tym roku rekordowej liczby pasażerów i przypomina, że w ubiegłym roku w okresie Wielkanocy, to jest od Wielkiego Czwartku do wtorku, z usług PKP Intercity skorzystało ponad 650 tys. pasażerów.

Rok temu największą popularnością cieszyły się połączenia z Krakowa, Trójmiasta, Białegostoku, Poznania i Katowic do Warszawy, a także ze stolicy do Wrocławia.

PKP Intercity informuje, że w okresie świątecznym pasażerowie mogą skorzystać również z biletów weekendowych, które obowiązują od godziny 19.00 dnia roboczego poprzedzającego dzień wolny od pracy do godziny 6.00 pierwszego dnia roboczego następującego po dniach wolnych.

"W okresie świątecznym będzie to więc czas od Wielkiego Piątku wieczorem aż do wtorkowego poranka. Wybierając Bilet weekendowy za 81 zł można korzystać z przejazdów dowolnymi pociągami TLK i IC w drugiej klasie. Z Biletem weekendowym MAX można podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów PKP Intercity za 164 zł" - podaje przewoźnik.

Przewoźnik przypomina też, że w Wielkanoc będzie też można skorzystać z Biletu Rodzinnego. Wykupić go może grupa od 2 do 5 osób, w której jest dziecko poniżej 16. roku życia. Każdy wówczas otrzyma 30 proc. zniżkę na bilet.

PKP Intercity zapewnia, że na bieżąco monitoruje frekwencję w swoich składach i jeśli to potrzebne, w miarę możliwości, uzupełnia je dodatkowymi wagonami.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
dworzec
informacja pasażerska
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.