TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Mniej pociągów pomiędzy Warszawą Wschodnią a Sulejówkiem
ZTM InfoRail.pl - Opublikowano: 18.11.2019 10:45:52
Mniej pociągów pomiędzy Warszawą Wschodnią a Sulejówkiem (foto: ZTM)

Kilka pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej linii S2 – od 18 do 25 listopada – nie będzie kursowało na odcinku Warszawa Wschodnia – Sulejówek Miłosna.

Kilka pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej linii S2 – od 18 do 25 listopada – nie będzie kursowało na odcinku Warszawa Wschodnia – Sulejówek Miłosna. Pociągi dojadą z Lotniska Chopina do Warszawy Wschodniej. Zostanie wprowadzone wzajemne honorowanie biletów Zarządu Transportu Miejskiego i Kolei Mazowieckich.

Zarządca infrastruktury kolejowej – spółka PKP Polskie Linie Kolejowe będzie prowadził od 18 do 25 listopada prace na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Sulejówek Miłosna.

Wybrane pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej linii S2 będą kursowały na trasie skróconej Warszawa Lotnisko Chopina – Warszawa Wschodnia.

Dla pociągów Kolei Mazowieckich obsługujących linię siedlecką zostaną wprowadzone nieznaczne zmiany. Jednocześnie pociągi, które będą zatrzymywały się na stacjach Warszawa Rembertów, Sulejówek i Sulejówek Miłosna w godzinach zbliżonych do odwołanych kursów SKM, będą dłuższe niż standardowo.

Honorowanie biletów

Bilety Zarządu Transportu Miejskiego (wszystkich rodzajów, z uwzględnieniem stref biletowych) będą honorowane w pociągach Kolei Mazowieckich na odcinku Warszawa Zachodnia – Sulejówek-Miłosna (w obu kierunkach).

Pasażerowie z biletami kartonikowymi ZTM, które nie zostały wcześniej skasowane powinni je wcześniej skasować przez trwałe napisanie na ich odwrocie daty i godziny rozpoczęcia przejazdu w formacie 24-godzinnym, np.  18.11. godz. 6.55. Osoby posiadające bilety zakodowane na WKM powinni je wcześniej aktywować w innym pojeździe WTP lub bramce metra.

Bilety Kolei Mazowieckich (wszystkich rodzajów do odpowiednich stacji, strefowe oraz sieciowe) będą honorowane:

· w pociągach SKM linii S2 na odcinku Warszawa Zachodnia – Sulejówek Miłosna (w obu kierunkach),

· w autobusach WTP na odcinkach: 123 (Dw. Wschodni – pl. P. Szembeka przez Wiatraczną), 143 (GUS – Rembertów Kolonia), 173 (Dw. Wschodni – Stara Miłosna), 183 (Wiatraczna – Zielona), 198 (PKP Wesoła – Stara Miłosna /Ułańska/), 514 (Metro Politechnika – Wola Grzybowska) oraz w autobusach i tramwajach na odcinkach pokrywających się z trasami wymienionych linii,

· w autobusach i tramwajach obsługujących odcinki: pl. A. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – al. i most Józefa Poniatowskiego – al. Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – B. Czecha – Stara Miłosna (Ułańska); Dw. Wschodni – rondo Waszyngtona i Dw. Wschodni – Wiatraczna.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
Sulejówek
SKM Warszawa