TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Mężczyzna potrącony przez pociąg w Kołobrzegu
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 22.01.2018 08:54:54
Zdjęcie ilustracyjne (foto: policja.pl)

Nie żyje mężczyzna, którego potrącił pociąg przy przejeździe kolejowym w Kołobrzegu. Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 20.

Nie żyje mężczyzna, którego potrącił pociąg przy przejeździe kolejowym w Kołobrzegu. Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 20. Pociąg został zatrzymany. Na miejscu pracowała policja i straż pożarna.

Na razie nie wiadomo, dlaczego mężczyzna był na torach w momencie przejazdu pociągu. Na miejscu jest policja i są trzy zastępy straży pożarnej.

Pociąg relacji Kołobrzeg - Białogard został zatrzymany. Utrudnienia w ruchu pociągu na tej trasie trwały kilka godzin.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
przejazd kolejowy
Kołobrzeg
  • Adam Marchewka – 23.01.2018

    Czyli rozumiem, że pociąg przejechał na otwartych szlabanach? W przeciwnym razie winno być: mężczyzna zmarł po wtargnięciu na tory i wejściu pod jadący pociąg...

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.