TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Metropolia chce integracji biletowej z Kolejami Śląskimi
InfoRail.pl - Opublikowano: 14.05.2018 16:00:16
Metropolia chce integracji biletowej z Kolami Śląskimi

Prowadzimy rozmowy z Kolejami Śląskimi w sprawie wspólnej taryfy – powiedział dziś podczas EKG w Katowicach Grzegorz Kwitek, członek Zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Prowadzimy rozmowy z Kolejami Śląskimi w sprawie wspólnej taryfy – powiedział dziś podczas EKG w Katowicach Grzegorz Kwitek, członek Zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Mając wspólną taryfę z Kolajami Śląskimi możemy zachęcić pasażerów do zostawienia samochodów na parkingach P+R i skorzystania z pociągów. Mam nadzieję, że w przyszłości uda się również wypracować porozumienie z Przewozami Regionalnymi – dodał.

Zdaniem przedstawiciela GZM polityka miast powinna zmierzać do wprowadzania restrykcji, które ograniczyłyby liczbę pojazdów wjeżdżających do centrów. Dobrze działający transport publiczny, nawet zintegrowany z kolajami nie zachęca niektórych do zrezygnowania z indywidulanych samochodów – stwierdził.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie
bilet
metropolia
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.