TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Mazowieckie: Wykolejenie pociągu w okolicach Warki
INFORAIL - Opublikowano: 06.07.2015 10:22:07

W niedzielę, na jednotorowym szlaku Warka - Grabów nad Pilicą doszło do wykolejenia pociągu 12626/7 rel. Warszawa Wschodnia (15:07) - Radom (18:04) i nastąpiła przerwa w ruchu pociągów.

W niedzielę, na jednotorowym szlaku Warka - Grabów nad Pilicą doszło do wykolejenia pociągu 12626/7 rel. Warszawa Wschodnia (15:07) - Radom (18:04) i nastąpiła przerwa w ruchu pociągów. Wieczorem Koleje Mazowieckie zorganizowały komunikację zastępczą, ale jakby mało było wykolejenia zepsuł się jeden z pojazdów zastępczych.

Otwarcie toru Warka - Grabów n. Pilicą prognozowane jest na godz. 15:00. Do tego czasu na odcinku Radom - Grabów n. Pilicą - Radom będzie kursował pociąg wahadłowy. Na odcinku Warka - Grabów n. Pilicą będą kursowały autobusy komunikacji zastępczej. Od stacji Warka będą sukcesywnie uruchamiane pociągi w stronę Warszawy po dojechaniu komunikacji zastępczej.

Za zgodą Dyspozytury IC Warszawa podróżni odbywający podróż z Radomia do Warszawy i Dęblina mogą korzystać z wszystkich pociągów IC i TLK na tych odcinkach bez dodatkowych dopłat do biletów.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
wykolejenie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.