TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Mazowieckie: Wykolejenie pociągu w okolicach Warki
INFORAIL - Opublikowano: 06.07.2015 10:22:07

W niedzielę, na jednotorowym szlaku Warka - Grabów nad Pilicą doszło do wykolejenia pociągu 12626/7 rel. Warszawa Wschodnia (15:07) - Radom (18:04) i nastąpiła przerwa w ruchu pociągów. Wieczorem Koleje Mazowieckie zorganizowały komunikację zastępczą, ale jakby mało było wykolejenia zepsuł się jeden z pojazdów zastępczych.

Otwarcie toru Warka - Grabów n. Pilicą prognozowane jest na godz. 15:00. Do tego czasu na odcinku Radom - Grabów n. Pilicą - Radom będzie kursował pociąg wahadłowy. Na odcinku Warka - Grabów n. Pilicą będą kursowały autobusy komunikacji zastępczej. Od stacji Warka będą sukcesywnie uruchamiane pociągi w stronę Warszawy po dojechaniu komunikacji zastępczej.

Za zgodą Dyspozytury IC Warszawa podróżni odbywający podróż z Radomia do Warszawy i Dęblina mogą korzystać z wszystkich pociągów IC i TLK na tych odcinkach bez dodatkowych dopłat do biletów.


Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
wykolejenie

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.