TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Mazowieckie Flirty do naprawy i modyfikacji
InfoRail.pl - Opublikowano: 03.07.2017 05:32:08 2 komentarze
Mazowieckie Flirty do naprawy i modyfikacji

Koleje Mazowieckie ogłosiły przetarg na wykonanie napraw w poziomie utrzymania P4 z modyfikacją 10 elektrycznych zespołów trakcyjnych typu Flirt Polska serii ER75.

Koleje Mazowieckie ogłosiły przetarg na wykonanie napraw w poziomie utrzymania P4 z modyfikacją 10 elektrycznych zespołów trakcyjnych typu Flirt Polska serii ER75.

Prace, w ramach umowy ramowej, mają zostać wykonane do 30 czerwca 2019 roku. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykonał naprawę w poziomie utrzymania P4 każdego ezt w terminie nie dłuższym niż 55 dni, licząc od dnia przekazania elektrycznego zespołu trakcyjnego do naprawy.

Oferty można składać do 8 sierpnia 2017 roku. Kryteria wyboru ofert są następujące:

Gwarancja na cały elektryczny zespół trakcyjny / Waga: 18 %

Termin wykonania naprawy w poziomie utrzymania P4 każdego elektrycznego zespołu trakcyjnego / Waga: 22 %

Cena - Waga: 60 %.

Przypomnijmy, że mazowieckie Flirty to jedne z pierwszych jednostek wyprodukowanych przez Stadlera w Siedlcach. Mają już 10 lat, stąd zapewne decyzja o wprowadzeniu modyfikacji.

O zamówienie może ubiegać się podmiot, który w ciągu ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie co najmniej jedno zamówienie w zakresie naprawy w poziomie utrzymania P4 co najmniej pięciu elektrycznych zespołów trakcyjnych, o wartości naprawy każdego ezt nie mniejszej niż 400 000 PLN netto lub zrealizował należycie dostawę co najmniej pięciu pasażerskich pojazdów kolejowych z napędem elektrycznym.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Flirt
Koleje Mazowieckie
  • ja – 03.07.2017

    co będzie modyfikowane?

  • dziobak250 – 04.07.2017

    Właśnie. Bo wiemy co jaki ma procent ale brak słowa o modyfikacji.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.