TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Mazowieckie Flirty do naprawy i modyfikacji
InfoRail.pl - Opublikowano: 03.07.2017 05:32:08 2 komentarze
Mazowieckie Flirty do naprawy i modyfikacji

Koleje Mazowieckie ogłosiły przetarg na wykonanie napraw w poziomie utrzymania P4 z modyfikacją 10 elektrycznych zespołów trakcyjnych typu Flirt Polska serii ER75.

Koleje Mazowieckie ogłosiły przetarg na wykonanie napraw w poziomie utrzymania P4 z modyfikacją 10 elektrycznych zespołów trakcyjnych typu Flirt Polska serii ER75.

Prace, w ramach umowy ramowej, mają zostać wykonane do 30 czerwca 2019 roku. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykonał naprawę w poziomie utrzymania P4 każdego ezt w terminie nie dłuższym niż 55 dni, licząc od dnia przekazania elektrycznego zespołu trakcyjnego do naprawy.

Oferty można składać do 8 sierpnia 2017 roku. Kryteria wyboru ofert są następujące:

Gwarancja na cały elektryczny zespół trakcyjny / Waga: 18 %

Termin wykonania naprawy w poziomie utrzymania P4 każdego elektrycznego zespołu trakcyjnego / Waga: 22 %

Cena - Waga: 60 %.

Przypomnijmy, że mazowieckie Flirty to jedne z pierwszych jednostek wyprodukowanych przez Stadlera w Siedlcach. Mają już 10 lat, stąd zapewne decyzja o wprowadzeniu modyfikacji.

O zamówienie może ubiegać się podmiot, który w ciągu ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie co najmniej jedno zamówienie w zakresie naprawy w poziomie utrzymania P4 co najmniej pięciu elektrycznych zespołów trakcyjnych, o wartości naprawy każdego ezt nie mniejszej niż 400 000 PLN netto lub zrealizował należycie dostawę co najmniej pięciu pasażerskich pojazdów kolejowych z napędem elektrycznym.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Flirt
Koleje Mazowieckie
  • ja – 03.07.2017

    co będzie modyfikowane?

  • dziobak250 – 04.07.2017

    Właśnie. Bo wiemy co jaki ma procent ale brak słowa o modyfikacji.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!