TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

MAV dbają o swoje dworce, 78 nowych pracowników
InfoRail.pl - Opublikowano: 17.06.2019 12:11:39
MAV dbają o swoje dworce, 78 nowych pracowników (foto: MAV)

Węgierskie Koleje MAV nie tylko rozdają wodę pasażerom w upalne dni, ale także podlewają kwiaty i rośliny. Wszystko w ramach programu utrzymania dworców.

Węgierskie Koleje MAV nie tylko rozdają wodę pasażerom w upalne dni, ale także podlewają kwiaty i rośliny. Wszystko w ramach programu utrzymania dworców.

MAV wdrożyły lokalny system, którego celem jest jest utrzymanie stacji kolejowych (w obszarach pasażerskich i operacyjnych) w najwyższych standardach. System ma zapewnić komfort pasażerów, korzystających z obiektów dworcowych, ale także obejmuje dbanie chociażby o stan techniczny obiektów czy roślinność.

W pierwszej fazie projektu zatrudniono 78 pracowników, którzy będą realizować swoje zadania w 277 lokalizacjach. Ale to nie koniec. MÁV zamierzają rozszerzyć swoją działalność o kolejne stacje.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MAV
dworzec
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.