TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Majówka w Zakopanem bez pociągów
InfoRail.pl - Opublikowano: 08.04.2019 10:13:28
Majówka w Zakopanem bez pociągów

Szykuje się prawdziwy koszmar dla turystów udających się na majówkę do Zakopanego. Do miasta nie dojadą pociągiem.

Szykuje się prawdziwy koszmar dla turystów udających się na majówkę do Zakopanego. Do miasta nie dojadą pociągiem.

PKP PLK od dłuższego już czasu modernizują trasę z Krakowa do Zakopanego. Końca prac nie widać. W weekend majowy nieprzejezdny będzie odcinek Nowy Targ – Zakopane, a więc ten, gdzie kierowcy i pasażerowie zastępczych autobusów wpadną w największe korki.

Od dłuższego już czasu nie można liczyć na sprawną podróż do stolicy polskich Tatr. Trwa remont, a PKP PLK jedynie ograniczają się do zapewnień, że po jego zakończeniu ma być lepiej. Według ostatnich doniesień pociągi do Zakopanego mają wrócić na wakacje. Czy wrócą? Tego na 100% nie wiemy.

Niestety przez działania PKP PLK ponownie przewoźnicy kolejowi nie mają praktycznie nic do zaoferowania pasażerom. Zalecamy korzystać z autobusów relacji Kraków – Zakopane, których kierowcy umiejętnie i w ramach drogowych możliwości potrafią omijać korki, przez co podróż do stolicy Tatr może choć trochę skrócić się.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Zakopane
PKP PLK
remont
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.