TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Luty rekordowym miesiącem dla Kolei Wielkopolskich
- Opublikowano: 28.03.2018 14:39:40
Luty rekordowym miesiącem dla Kolei Wielkopolskich

Luty to kolejny miesiąc z rekordową liczbą pasażerów Kolei Wielkopolskich.

Luty to kolejny miesiąc z rekordową liczbą pasażerów Kolei Wielkopolskich.

Przewoźnik podaje, że wzrost ten częściowo związany jest z pojawieniem się od 10 grudnia ubiegłego roku pociągów na nowych liniach. Obserwujemy jednocześnie, że na liniach, które obsługujemy kolejny rok również przybywa podróżnych. Jesteśmy przekonani, że w kolejnych miesiącach liczba przewożonych pasażerów będzie nadal rosła i dzięki temu w 2018 roku po raz pierwszy przewieziemy ponad 10 milionów osób – dodają Koleje Wielkopolskie.

Załączone grafiki przedstawiają porównanie wyników z lutego na przestrzeni kolejnych lat działalności przewozowej spółki oraz wyników za pierwsze dwa miesiące 2017 i 2018 roku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Wielkopolskie
Wielkopolska
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.