TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Łupków. Na razie słabo
InfoRail.pl - Opublikowano: 25.06.2018 11:55:04 1 komentarz
Łupków. Na razie słabo (źródło: Facebook/SKPL)

Od 23 czerwca pociągi PKP Intercity, a raczej pociągi SKPL na zlecenie PKP Intercity, dojeżdżają do Łupkowa.

Od 23 czerwca pociągi PKP Intercity, a raczej pociągi SKPL na zlecenie PKP Intercity, dojeżdżają do Łupkowa.

Jak wynika z informacji, jakie przesłał nam Czytelnik, frekwencja nie powala. W niedzielę z nowego połączenia do Łupkowa skorzystało 6 pasażerów. Nieco lepiej wyglądało to w sobotę, a więc pierwszego dnia kursowania, ale to za sprawą oficjeli, którzy wybrali się w podróż premierowym pociągiem. Połączenie obsługiwane jest jednostką SN84, która może pomieścić znacznie więcej, niż 6 pasażerów. Kursuje ona na trasie Jasło – Łupków, jako łącznik do pociągu TLK Karpaty, którym przez Warszawę można dojechać aż do Trójmiasta.

Miejmy nadzieję, że połączenie rozkręci się i liczba pasażerów będzie większa.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
SKPL
Łupków
 • Piotr Łężak – 25.06.2018

  Podejrzewam że niefajna pogoda też mogła mieć wpływ na słabą frekwę. Nie oceniajmy jednak całokształtu po zaledwie dwóch dniach kursowania.

 • Tomek Pieńkowski – 25.06.2018

  Szkoda, że nie udało się zrobić relacji Rzeszów - Łupków, duże miasto, węzeł kolejowy, dobre skomunikowanie z Krakowem i Wa-wą...

 • Piotr Jacek Jacoszek – 25.06.2018

  A co to za bzdurna relacja. Jak juz tak to powinien kursowac co najmniej z Tarnowa i przynajmniej do Medzilanorcow zeby to mialo sens.

 • Krzysztof Ciejka – 25.06.2018

  A były jakieś informacje? PKP Intercity. Pociąg do podróży promuje te pociągi? W miejscowościach są plakaty?

 • Igor Wójciak – 25.06.2018

  To nie jest pociąg dla mieszkańców dziur tylko pociąg który wiezie ludzi z całej Polski.

 • Igor Wójciak – 25.06.2018

  Ocena pociągu sezonowego kursującego na tej linii po raz pierwszy w historii , po kilku dniach jazdy przy fatalnej pogodzie - no szczyt profesjonalizmu.

 • kolejFAN – 26.06.2018

  jaka tam jest taryfa? IC? no to dziękuję bardzo... taryfa REGIO-POŁĄCZENIE W DOBREJ CENIE tam się nadaje a relacja od Rzeszowa albo od Stróż (skomunikowana). inaczej to nie ma sensu

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.