TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Lubelskie idzie na zakupy
InfoRail.pl - Opublikowano: 23.05.2017 11:56:45 1 komentarz
Lubelskie idzie na zakupy

Województwo Lubelskie przygotowuje się do zakupu nowych pociągów.

Województwo Lubelskie przygotowuje się do zakupu nowych pociągów. Właśnie ogłoszony został przetarg na sporządzenie studium wykonalności oraz wniosku o dofinansowanie dla projektu pod nazwą: "Zakup taboru kolejowego do przewozów osób organizowanych przez Województwo Lubelskie".

Dokumenty trzeba będzie przygotować do 7 sierpnia 2017 roku.

Oferty można składać do 6 czerwca 2017 roku.

Kryteria oceny ofert to: cena oferty - 60% oraz okres gwarancji - 40%.

W studium wykonalności wnioskodawca powinien w szczególności dokonać charakterystyki projektu pod względem wykonalności technicznej, prawnej, analizy finansowej i ekonomicznej, luki finansowej oraz rozwiązań alternatywnych realizacji projektu z uzasadnieniem przyjętego rozwiązania, jak również dokonać analizy wrażliwości, instytucjonalnej oraz wpływu projektu na środowisko.

Bazując na danych przygotowanych na etapie sporządzania studium wykonalności, wykonawca zobowiązany jest przygotować poprawny wniosek o dofinansowanie projektu, przy uwzględnieniu zasad analogicznych jak określone przy studium wykonalności.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Lubelskie
tabor
  • kolejFAN – 26.05.2017

    PESA wygra. Mimo to mocno trzymam kciuki.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.