TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

LOTOS nie kupi wielosystemowej lokomotywy
InfoRail.pl - Opublikowano: 19.07.2019 10:20:46
LOTOS nie kupi wielosystemowej lokomotywy

Nikt nie chciał dostarczyć wielosystemowej lokomotywy dla LOTOS Kolej. Przewoźnik unieważnił postępowanie.

Nikt nie chciał dostarczyć wielosystemowej lokomotywy dla LOTOS Kolej. Przewoźnik unieważnił postępowanie.

Przypomnijmy, że przedmiotem zamówienia było wyprodukowanie i dostarczenie fabrycznie nowej wielosystemowej lokomotywy elektrycznej w układzie osi Bo'Bo', wyposażonej w systemy zasilania:

— 25 kV 50 Hz AC,

— 15kV 16 i 2/3 Hz AC,

— 3 kV DC

oraz posiadającej stosowne dopuszczenia do eksploatacji bez ograniczeń, w tym do prowadzenia pociągów towarowych na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, Republiki Federalnej Niemiec oraz Republiki Czeskiej, a także zapewnienie utrzymania technicznego przedmiotowego pojazdu, w okresie od daty odbioru lokomotywy przez zamawiającego do końca udzielonej gwarancji oraz w okresie od zakończenia okresu gwarancyjnego do terminu wykonania pierwszej naprawy 4 poziomu utrzymania, zgodnie z dostarczoną wraz z pojazdem dokumentacją systemu utrzymania.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
lokomotywa
Lotos Kolej
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.