TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

LOT z pierwszą Szaloną Środą w 2019 roku
InfoAir.pl - Opublikowano: 02.01.2019 11:41:47
LOT z pierwszą Szaloną Środą w 2019 roku

Sprawdź nowe kierunki LOT w środowej promocji. Loty już od 359 PLN w obie strony, Oferta ważna tylko 2 stycznia - do północy.

Sprawdź nowe kierunki LOT w środowej promocji. Loty już od 359 PLN w obie strony, Oferta ważna tylko 2 stycznia - do północy.

To m.in.:

  • Loty do Dubrownika, Londyn-Heathrow, Londyn-City, Podgoricy, Skopje i Turynu - od 359 PLN w obie strony

  • Bliski Wschód już od 799 PLN w obie strony

  • Ameryka Północna już od 2199 PLN w obie strony i z bagażem

Oferta Szalona Środa obowiązuje w dniu 02.01.2019. Ceny biletu zakupionego na lot.com, uwzględniają wysokość taryfy, podatki, opłaty lotniskowe oraz wszelkie dopłaty. Cena może ulec zmianie w zależności od terminu wylotu. Szczegółowe warunki dostępne na www.lot.com.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
LOT
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.