TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Lokomotywa SM31-071 odzyska oliwkowe malowanie
InfoRail.pl - Opublikowano: 18.04.2019 12:00:20
Lokomotywa SM31-071 odzyska oliwkowe malowanie (foto: PKP CARGO/Artur Chmielewski)

Kolejna lokomotywa PKP CARGO przechodzi naprawę i jednocześnie powraca do dawnych barw.

Kolejna lokomotywa PKP CARGO przechodzi naprawę i jednocześnie powraca do dawnych barw. 

Tym razem jest to SM31-071. Lokomotywa otrzyma malowanie oliwkowozielone z pomarańczowym pasem. Naprawę na poziomie P4 przeprowadza Zakład Napraw Taboru PKP CARGO TABOR w Czerwieńsku.

Lokomotywa SM31-071 została wyprodukowana w 1979 roku przez Fablok Chrzanów przez większą część swojego życia lokomotywa pracowała na Górnym Śląsku. Przed naprawą posiadała niebieskie malowanie firmowe PKP CARGO.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
lokomotywa
SM31
Fablok
PKP CARGO
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.