TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Łódzkie konsultuje nowy rozkład jazdy - nadal dwóch przewoźników
InfoRail.pl - Opublikowano: 03.03.2017 22:24:50 5 komentarzy
Łódzkie konsultuje nowy rozkład jazdy - nadal dwóch przewoźników

Marszałek Województwa Łódzkiego poinformował o możliwości składania wniosków do projektu rozkładu jazdy pociągów 2017/2018.

Marszałek Województwa Łódzkiego poinformował o możliwości składania wniosków do projektu rozkładu jazdy pociągów 2017/2018.

Przewidywane są połączenia uruchamiane przez dwóch operatorów: Przewozy Regionalne i Łódzką Kolej Aglomeracyjną. Rozkład jazdy edycji 2017/2018 będzie obowiązywał od 10 grudnia 2017 r. Wszyscy zainteresowani mogą nadsyłać swoje propozycje do rozkładu jazdy, w okresie od 6 do 10 marca 2017 r., drogą elektroniczną na adres: kolej@lodzkie.pl . Regulamin konsultacji znajduje się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Łódzkiego (www.bip.lodzkie.pl) w zakładce komunikacja. Konsultacje mają pozwolić stworzyć najlepszy, dostosowany do Waszych potrzeb rozkład jazdy. Szczegóły znajdziecie w poniższym linku.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Łódzkie
rozkład jazdy
ŁKA
Przewozy Regionalne
 • MAT – 04.03.2017

  Może któraś spółka reaktywuje połączenia do Skarżyska -Kamiennej. Podobnie Radom i Kielce odcięte od kolejowej komunikacji z Łodzią

 • SP42-034 – 04.03.2017

  Skarżysko to dobry pomysł, ale etapami. Pociągi Łódź - Opoczno - Końskie będą hitem. Samo Skarżysko sensu nie ma, lepiej poczekać na drut i zrobić pociągi Łódź - Tomaszów - Opoczno - Końskie - Skarżysko - Sandomierz. Puste nie będą.

 • Żaba – 05.03.2017

  Powinni pozbyć się Przewozów Regionalnych.

 • As – 05.03.2017

  Kiedy modernizacja linii Łódź-Kutno i kiedy budowa linii Ozorków-Turek-Konin?

 • kolejFAN – 06.03.2017

  PRy wogóle nie myją pociągów. Wczorajsze kible z Krakowa do Bielska Białej i z powrotem to obraz nędzy i brudu.Gruba parotygodniowa (miesięczna)? warstwa kurzu i syfu na szybach i całym składzie. Totalny szrot. Nie ma co się dziwić że ludzie nie akceptują tego i nie chcą jeździć kiblami..

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.