TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Linia Trzebinia–Krzeszowice - oferta Torpolu i Budimeksu najkorzystniejsza
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 17.07.2017 09:37:22

Oferta konsorcjum Torpolu i Budimeksu, okazała się najkorzystniejszą w przetargu PKP PLK dotyczącym robót budowlanych w ramach przetargu na modernizację odcinka Trzebinia - Krzeszowice - podał Torpol w komunikacie.

Oferta konsorcjum Torpolu i Budimeksu, okazała się najkorzystniejszą w przetargu PKP PLK dotyczącym robót budowlanych w ramach przetargu na modernizację odcinka Trzebinia - Krzeszowice - podał Torpol w komunikacie.

Wartość oferty to 734,7 mln zł brutto i 597,4 mln zł netto. Udział Torpolu, który jest liderem konsorcjum, w realizacji prac w ramach tego zamówienia oraz wynagrodzeniu wynosi 50 proc.

Termin realizacji robót budowlanych wskazany w złożonej ofercie został określony na 27 miesięcy, a okres gwarancji jakości i rękojmi za wady został określony na 72 miesiące.

Spółka podała, że kryterium wyboru oferty w przetargu stanowią całkowita cena brutto (waga 80 proc.) oraz czas realizacji (waga 10 proc.) oraz okres gwarancji (waga 10 proc.).

"Złożona przez konsorcjum oferta jest najkorzystniejsza pod względem całkowitej ceny brutto i czasu realizacji, a dla kryterium okresu gwarancji jest identyczna z drugą złożoną ofertą" - napisano w komunikacie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Torpol
Budimeks
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.