TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Leszek Miętek ponownie przewodniczącym Rady Branży Transport
- Opublikowano: 16.04.2018 09:47:57
Leszek Miętek ponownie przewodniczącym Rady Branży Transport

Członkowie Branży Transport OPZZ wybrali szefa swoich przedstawicieli we władzach związku oraz delegatów na zbliżający się Kongres OPZZ.

Członkowie Branży Transport OPZZ wybrali szefa swoich przedstawicieli we władzach związku oraz delegatów na zbliżający się Kongres OPZZ.

W posiedzeniu 13 kwietnia uczestniczyli członkowie kierownictwa OPZZ: przewodniczący Jan Guz i wiceprzewodniczący Andrzej Radzikowski. Na przewodniczącego Rady Branży Transport na kolejną kadencję wybrany został Leszek Miętek. Z ramienia Branży w Prezydium OPZZ zasiądą Leszek Miętek i Bolesław Zasada, a w Radzie OPZZ - Jacek Droździel, Jarosław Grządziel, Aleksander Motyka, Zofia Ostrowska, Janusz Stefańczyk. Członkiem Komisji Rewizyjnej OPZZ z ramienia Branży Transport został Piotr Dubrownik.

Przewodniczący Branży Leszek Miętek w trakcie dyskusji nad strategią na nową IX kadencję wskazał na trzy kierunki: wzmożoną aktywność związków zawodowych w środowiskach pracowniczych, otwarcie się na młodych ludzi, odchodzenie od instytucjonalizacji organizacji i otwarcie się na grupy pokrzywdzonych.

W skład Branży Transport OPZZ wchodzą związki zawodowe pracowników kolejnictwa, transportu samochodowego i miejskiego, lotnictwa i portów lotniczych, marynarzy i portowców.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
związek zawodowy
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.