TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kraków w promocji PolskiegoBusa
InfoBus.pl - Opublikowano: 02.10.2017 17:58:53
Kraków w promocji PolskiegoBusa

W Festiwalu Jesiennych Promocji 2 bilety do Krakowa od 5 zł

W Festiwalu Jesiennych Promocji 2 bilety do Krakowa od 5 zł

To już ostatni dzień jesiennego festiwalu przewoźnika. Jednak nie jest to koniec okazji na niezapomniane podróże w promocyjnych cenach.

Tym razem zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Łodzi, Katowic, Rzeszowa, Częstochowy, Wrocławia, Zakopanego, Warszawy, Radomia, Kielc, Tarnowa i Krynicy Zdrój do Krakowa.

Już dziś, kupując bilety na podróże między 9 a 19 października, skorzystaj ze specjalnego promo kodu: 3Y7KRK, który obniży cenę biletu do 5, 7 lub 9 zł!

Bilety możesz rezerwować do 15 października, ale nie ma na co czekać. Pula biletów objętych promocją jest ograniczona, a chętnych na wyjazd Krakowa nie brakuje.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
PolskiBus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.