TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kraków: Przewozy Regionalne zlecą świadczenie usługi Kolejowej Komunikacji Zastępczej
InfoRail.pl - Opublikowano: 26.08.2019 21:26:43

"Przewozy Regionalne" Sp. z o.o., Oddział Małopolski z siedzibą w Krakowie informuje o ogłoszonym przetargu na świadczenie usługi Kolejowej Komunikacji Zastępczej (KKZ) na odcinkach Oświęcim – Czechowice Dziedzice – Oświęcim w terminie 17.9-19.10.2019 r.

"Przewozy Regionalne" Sp. z o.o., Oddział Małopolski z siedzibą w Krakowie informuje o ogłoszonym przetargu na świadczenie usługi Kolejowej Komunikacji Zastępczej (KKZ) na odcinkach Oświęcim – Czechowice Dziedzice – Oświęcim w terminie 17.9-19.10.2019 r.

Dane zamawiającego:

"Przewozy Regionalne" Sp. z o.o., Oddział Małopolski z siedzibą w Krakowie

Kraków 31-514

płk. Wł. Beliny- Prażmowskiego 6 A

Tel. +48 782556238

Fax. +48 123935601

E-mail ewa.borysiewicz@p-r.com.pl

WWW www.polregio.pl

Przedmiot zamówienia:

Świadczenie usługi Kolejowej Komunikacji Zastępczej (KKZ) na odcinkach Oświęcim – Czechowice Dziedzice – Oświęcim w terminie 17.9-19.10.2019 r. za pociągi odwołane z powodu prowadzenia przez PKP PLK S.A. planowych prac torowych

Wykonawca musi wykazać, że:

1) posiada licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego;

2) w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał lub wykonuje co najmniej 1 umowę w zakresie usługi przewozu osób o wartości brutto nie mniejszej niż:

18 500,00 PLN brutto.

W przypadku umów niezakończonych, Zamawiający weźmie pod uwagę wyłącznie wartość danej umowy w części faktycznie zrealizowanej, która będzie odpowiadać minimalnej wymaganej wartości brutto.

Składając ofertę na więcej niż 1 zadanie, należy odpowiednio zsumować wyżej określone wartości;

3) dysponuje pojazdami o pojemności minimum 49 miejsc siedzących (oznaczonymi jako "autobus"), pojazdy muszą być w pełni sprawne technicznie, posiadającymi aktualną i ważną polisę ubezpieczeniową OC i NW od ryzyk wynikających z prowadzenia działalności w tym posiadać sprawną klimatyzację i ogrzewanie, o roku produkcji nie starszym niż 2009 rok.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 29 sierpień 2019 r.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
komunikacja zastępcza
Przewozy Regionalne
Oddział Małopolski
Kraków
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.