TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koronawirus zamiast biletu? Nie przeszło
InfoRail.pl - Opublikowano: 08.05.2020 11:45:08
Koronawirus zamiast biletu? Nie przeszło

20 letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Złocieniec jadąc pociągiem relacji Szczecin- Słupsk, chcąc uniknąć kary powiedział konduktorowi, że choruje na koronowirusa - poinformowała zachodniopomorska Policja.

20 letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Złocieniec jadąc pociągiem relacji Szczecin- Słupsk, chcąc uniknąć kary powiedział konduktorowi, że choruje na koronowirusa  - poinformowała zachodniopomorska Policja.  

W dniu 7 maja 2020r, kilka minut po godz. 14:00 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łobzie otrzymali zgłoszenie, że młody mężczyzna jadąc pociągiem relacji Szczecin-Słupsk, podczas kontroli biletów powiedział konduktorowi, że choruje na koronowirusa. Policjanci po uprzednim ubraniu się w kombinezny podjęli interwencję w pociągu. Podczas interwencji ustalili, że mężczyzna nie jest objęty kwarantanną ani nadzorem epidemiologicznym. Nie miał również kontaktu z osobą chorą. Przyznał, że informacją o chorobie chciał wyłudzić darmowy przejazd do miejsca zamieszkania, ponieważ nie posiadał ważnego biletu na przejazd pociągiem.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 zł. (Policja)


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Policja
Szczecin
Słupsk