TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Korekta 9 czerwca, a PKP Intercity nie wiedzą jak pojadą pociągi
InfoRail.pl - Opublikowano: 18.05.2018 13:00:46 1 komentarz
Korekta 9 czerwca, a PKP Intercity nie wiedzą jak pojadą pociągi

Wracamy do sprawy wstrzymanej sprzedaży biletów na pociągi PKP Intercity. Chodzi o połączenia TLK i IC. Listę połączeń, na które nie kupimy biletów publikowaliśmy na łamach InfoRail.pl.

Wracamy do sprawy wstrzymanej sprzedaży biletów na pociągi PKP Intercity. Chodzi o połączenia TLK i IC. Listę połączeń, na które nie kupimy biletów publikowaliśmy na łamach InfoRail.pl.

Powód wstrzymania sprzedaży jest prosty. Przewoźnik nie wie jak i czy po 9 czerwca pojadą pociągi z listy. Stąd też nie sprzedaje na nie biletów. Jeden z naszych Czytelników zwrócił uwagę na fakt, że przewoźnik kusi pasażerów ofertą "Wcześniej", która zakłada, że im szybciej kupimy bilet tym mniej zapłacimy za bilet. W zaistniałej sytuacji jest to niemożliwe, bo bilety nie są sprzedawane. Błędne koło?

Od dziś do 9 czerwca pozostały 3 tygodnie. Za chwilę zakup biletów na ten termin z 30% zniżką będzie niemożliwy. Na dziś nie wiadomo kiedy sprzedaż zostanie uruchomiona, na stronie PKP Intercity nie ma w tej sprawie żadnego komunikatu. Sprzedaż została odblokowana ale tylko na wybrane połączenia. Nadal biletów nie kupimy na ponad 40 pociągów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
bilet
  • Piotr Kowalski – 18.05.2018

    Chyba nie zamierzają skasować tych 40 pociągów,i to na sezon wakacyjny?

  • Zdzich – 18.05.2018

    W tej firmie już mnie nic nie zaskoczy.Tu można spodziewać się wszystkiego.

  • Оливер Кржисчак – 19.05.2018

    ten portal ma jest jakis PkPfobiczny problem , bez kitu cisniecie po Polskiej spółce jak po psie a kiedy flixbus to wtedy gratki obawiam sie ze niema u was obiektywizmu.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.